Lucrator comercial/ambalator manual/fabricare mezeluri in Buzãu

Candidatul ideal

Entuziast,muncitor si cu bune abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

SC GENERAL AGROCOM SERVICE SRL BUZAU

A N G A J E A Z A:

= OPERATORI CELULA AFUMARE FABRICA MEZELURI
= LUCRATORI COMERCIALI DEPOZIT LOGISTICA PRODUSE ALIMENTARE
= AMBALATORI MANUALI PRODUSE ALIMENTARE
= TRANSATORI CARNE PORC SI PASARE

SE OFERA SALARIU ATRACTIV, TICHETE DE MASA IN VALOARE DE 20 LEI, ASIGURARE PRIVATA DE SANATATE, CONTRACT DE MUNCA PE PERIOADA NEDETERMINATA,ECHIPAMENT DE LUCRU
SE OFERA POSIBILITATE DE AVANSARE !
Relatii la sediul firmei din BUZAU strada Transilvaniei nr.429 vis-à-vis de Metro Punct Buzau
Tel.0238/725.857
CV-urile se primesc pe adresa:secretariat.generalagrocom@gmail.com.
Cei selectati vor fi sunati si chemati pentru interviu.