Lucrator Comercial Ted's Coffee (Aeroport Otopeni) - Cazare in Otopeni

DNATA Catering, operator al francizei TED'S COFFEE CO, furnizează pe Aeroportul Internaţional Henri Coandă (AIHCB): servicii de alimentaţie publică pe Terminalul Plecări din AIHCB prin unităţi de tip: fast-food, snack-bar, cafenele şi restaurante şi servicii de catering la bordul aeronavelor.

Responsabilitati:

• Respectarea regulilor de servire;
• Cunoasterea meniului;
• Preluarea si servirea comenzilor;
• Satisfacerea cererilor clientilor prin standardele solicitate de companie;
• Verificarea termenelor de garantie a produselor conform procedurilor;
• Realizarea incasarilor.

Beneficii:

• Salariu fix + spor vechime totala in munca + spor de noapte + spor de weekend;
• Tichete de masa, masa calda, alte facilitiati conform Contractului Colectiv de Munca;
• CAZARE GRATUITA la o vila in Otopeni;
• Bonusuri periodice acordate pentru vanzari;
• Contract de munca pe perioada nedeterminata;
• Garantia corectitudinii contractuale;
• Planuri de dezvoltare profesionala si training,
• Activitati sociale in cadrul companiei;
• Oportunitatea de a lucra alături de colegi cu experienţă semnificativă în domeniu.