Manager de conținut pentru site-ul de recenzii al cazinoului din România in Bucuresti

 FISA POSTULUI:

 Căutăm un manager de conținut foarte motivat și talentat care să se alăture echipei noastre de profesioniști pe un site de recenzii a cazinourilor din România. Managerul de conținut va fi responsabil pentru gestionarea strategiei de conținut a site-ului web, crearea și editarea de conținut scris și vizual de înaltă calitate și colaborarea cu echipa pentru a îmbunătăți traficul și implicarea site-ului. Candidatul ideal trebuie să cunoască limba română și să aibă cunoștințe solide despre industria cazinourilor din România.

 RESPONSABILITATI:

 Dezvoltați și implementați o strategie de conținut care se aliniază cu scopurile și obiectivele site-ului.

 Creați și editați conținut scris și vizual de înaltă calitate pentru site-ul web.

 Colaborați cu echipa pentru a dezvolta și executa campanii eficiente de marketing de conținut.

 Monitorizați traficul site-ului și valorile de implicare pentru a identifica oportunitățile de îmbunătățire.

 Rămâneți la curent cu tendințele și evoluțiile din industrie pentru a vă asigura că site-ul web rămâne actual și relevant.

 Optimizați conținutul pentru motoarele de căutare și platformele de social media.

 Gestionați calendarul editorial și asigurați-vă că tot conținutul este publicat în timp.

 Promovați relațiile cu experții din industrie și cu alte părți interesate pentru a genera conținut proaspăt și captivant.

 Gestionați și îndrumați o echipă de scriitori și editori pentru a asigura o producție de conținut de înaltă calitate.

 CERINȚE:

 Licență în jurnalism, comunicare, marketing sau în domeniul conexe.

 Cel puțin 3 ani de experiență în managementul conținutului sau într-un domeniu conex.

 Excelente abilități de comunicare scrisă și verbală în limba română.

 Cunoștințe solide despre industria cazinourilor din România.

 Cunostinte in optimizarea SEO si social media.

 Abilitatea de a gestiona și motiva o echipă de scriitori și editori.

 Experiență cu sisteme de management de conținut (CMS) și instrumente de management de proiect.

 Atenție puternică la detalii și capacitatea de a lucra în termene strânse.

 Excelente abilități de organizare și de gestionare a timpului.

 Dacă sunteți o persoană foarte motivată și o pasiune pentru industria cazinourilor din România, ne-ar plăcea să auzim de la dvs.

 Oferim un salariu competitiv, oportunități de dezvoltare în carieră și un mediu de lucru dinamic și colaborativ.

 Aplicați astăzi pentru a vă alătura echipei noastre!

Despre companie

Ajutăm toți jucătorii să înțeleagă realitățile pieței de jocuri de noroc din România.