MANAGER DE TURA PIZZA HUT in Cluj Napoca, Braşov

Candidatul ideal

Bune abilitati de comunicare si relationare
Capacitatea de adaptare si flexibilitate
Orientare spre munca in echipa si spre client
Bune abilitati de planificare, organizare si prioritizare a activitatilor
Capacitate de analiza si sinteza
Abordare dinaminca si proactiva
Atentie la detalii

Descrierea jobului

Gestioneaza procesului de productie conform standardelor
Inspira, motiveaza si coordoneaza echipa
Se implica la nivel operational in toate etapele de productie
Reprezinta un exemplu in ceea ce priveste comportamentul

Beneficii:

Contract de munca pe perioada nedeterminata
Tichete de masa (12 lei / zi)
Program flexibil, adaptat nevoilor individuale
Prime de Craciun si de Paste
Un colectiv dinamic, deschis si foarte prietenos
Ocazia sa te dezvolti zi de zi, atat profesional cat si personal

Descrierea companiei

Yum! Brands este cea mai mare companie de lanturi de restaurante si unul dintre cei mai mari angajatori la nivel mondial. Marcile de restaurante detinute de companie - KFC, Pizza Hut si Taco Bell - sunt liderii globali in materie de produse alimentare din categoriile: pui, pizza si stil Mexican.
10.000 de restaurante Pizza Hut deservesc zilnic milioane de clienti in mai mult de 90 de tari.
In Romania, Pizza Hut detine 23 de restaurante, iar Pizza Hut Delivery detine 22 de restaurante, care asigura serviciul de livrare la domiciliu a unor produse Pizza Hut.
Oferim incredere colegilor cu care lucram si credem ca noi, toti, facem diferenta, prin calitatea serviciilor si disponibilitatea aratata.
Suntem Customer Maniaci, clientii nostri fiind cei mai importanti pentru noi.
Sutem Collegue Maniaci, colegii nostri fiind cei mai valorosi. Aici suntem o echipa!

Vino in echipa Pizza Hut!

Despre companie

Suntem experti in pizza la nivel mondial si incercam de fiecare data sa oferim experiente noi consumatorilor, venind in intampinarea nevoilor lor. În prezent deţine 22 restaurante dintre care 8 în Bucureşti. Pizza Hut Delivery, conceptul de livrare la domiciliu lansat de Pizza Hut, furnizează clienţilor săi produse numai la pachet şi prin livrare. Compania a intrat pe piaţa românească în decembrie 2007, odată cu deschiderea primei locaţii în zona Vitan din Bucureşti. În prezent, Pizza Hut Delivery deţine 8 unităţi în Bucureşti şi una în Cluj - Napoca. Această dezvoltare nu ar fi fost posibilă fără implicarea şi devotamentul oamenilor din cadrul Pizza Hut şi Pizza Hut Delivery.