Manager Magazin in Ilfov

Candidatul ideal

Am aprecia la tine:

  • Entuziasm, dinamism şi iniţiativă
  • Abilităţi de comunicare şi leadership
  • Atitudinea motivantă
  • Focus către performanţă şi îmbunătăţirea rezultatelor
  • Disponibilitate la program în ture şi în weekend

Descrierea jobului

  • Participi activ la realizarea obiectivelor calitative şi cantitative
  • Promovezi şi comercializezi produsele brandului
  • Monitorizezi performanţa angajaţilor şi realizarea obiectivelor de vânzări
  • Participi şi îndrumi echipa în vederea implementării şi menţinerii standardelor de Visual Merchandising
  • Coordonezi şi motivezi membrii echipei tale, implicându-te în procesul de formare, instruire şi evaluare al acestora
  • Ce îți oferim:
  • Posibilități reale de avansare și creștere profesională
  • Flexibilitatea programului
  • Tichete de masa
  • Bonusuri
  • Reduceri la achiziţiile din magazine