Manager Proiecte Informatice in Botoşani

Candidatul ideal

- Studii superioare profil IT sau asemanator
- Cunostinte de baze de date Oracle
- Experienta de lucru cu aplicatii ERP
- Experienta in managementul proiectelor (informatice)
- Engleza nivel mediu

Descrierea jobului

- Managementul proiectelor informatice de tip ERP
- Analizarea fluxurilor si proceselor de productie interne
- Modelarea si descrierea proceselor de productie
- Elaborarea de specificatii software
- Transmiterea si urmarirea dezvoltarilor software conform specificatiilor
- Elaboarea de documentatii pentru dezvoltarile software
- Instruirea utilizatorilor interni pentru utilizarea modulelor software
- Suport pentru administrarea aplicatiilor ERP
- Suport pentru elaborarea de rapoarte personalizate in ERP
- Suport pentru identificarea si remediera problemelor utilizatorilor ERP
- Comunicarea cu dezvoltatorul sistemului ERP