Mecanic auto in Piteşti

Descrierea postului

Stabileste diagnosticul si identifica piesele care necesita inlocuire;
Realizarea reparatiilor necesare mijloacelor auto;
Anunta seful de service in cazul in care constata si alte pobleme decat cele consemnate initial;
Prezinta clientului piesele deteriorate;
Intretine ordinea si curatenia in incinta service-ului;
Are obligatia de a respecta si reglementarile prevazute in Regulamentul (R.O.I.)

Cerinte

Studii minime;
Persoana serioasa;
Abilitati de relationare cu clientii;
Experienta de minim 1 an;
Disponibilitate program prelungit;
Disponibilitate de deplasare;
Responsabilitate in activitate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

-Contract de munca;
-Salariul se plateste la manopera, 25% + salariul de baza;
-Prime;
-Program 8 ore;
-Duminica nu se lucreaza.