Mecanic întreținere in Sebeş

Tätigkeitsbereich:ProduktionGesellschaft:Star Assembly SRLStandort:SC Star Assembly SRL, SebeșStartdatum:..4Veröffentlichungsdatum:..4Stellennummer:STAVSArbeitszeit:Vollzeit Join usAufgaben• Asamblează utilajele şi efectuează probele de funcţionare.• Asigură funcţionarea maşinilor, utilajelor şi a echipamentelor mecanice.• Menţine stocul de materiale, piese de schimb şi scule.• Execută confecţii metalice de uz intern.• Se informează permanent şi îşi însuşeşte parametrii şi normele tehnice de realizare a lucrărilor de întreţinere şi reparaţii, tipurile şi parametrii funcţionali ai utilajelor, tipurile de lucrări, materiile prime şi materialele de bază folosite.• Urmăreşte permanent aplicarea parametrilor de calitate impuşi prin procedurile specifice sau prin instrucţiunile tehnologice.• Comunică informații despre sarcini, posibilități și diferite evenimente prin rapoarte scrise sau verbale.Qualifikationen• Studii medii sau calificare în următoarele domenii: lăcătușerie de întreținere, mecanică,mecatronică.• Experiență în domeniul mentenanței reprezintă un avantaj.• Cunoștințele tehnice solide, proceduri specifice de lucru şi ordinea de execuţie a acestora, tipuri şi parametri funcţionali ai utilajelor, maşinilor-unelte, dispozitivelor specifice unităţii, documentaţia tehnică a acestora, echipamente de lucru : scule, dispozitive, verificatoare.BenefitsMit­arbeiter­handy möglichGesund­heits­maß­nahmenMit­arbeiter­rabatte möglichMit­arbeiter EventsFlexible Arbeits­zeit möglichEssens­zulagenFirmen­wagen möglichHybrides Arbeiten möglichMit­arbeiter­beteili­gung möglichCoachingKantineBetriebs­arztGute An­bindungPark­platzKinder­betreuung