Mecanic intretinere si reparatii tractoare si utilaje agricole in Ovidiu

CERINTE:

-studii medii/superioare tehnice cu cunostinte in domeniu( tractoare si masini agricole, motoare, cutii de viteza, hidraulica, etc)

-experienta in domeniu tractoarelor si masinilor agricole

-cunostintele tehnice referitoare la utilaje agricole constituie un avantaj major

-disponibilitate in vederea deplasarilor in zona alocata- Tulcea, Constanta, Ialomita, Calarasi ( atunci cand este nevoie)

-spirit de echipa, organizat si eficient

-abilitate de comunicare cu colegii dar mai ales cu clientii

-permis de conducere cat. B

RESPONSABILITATI:

-executia de lucrari de intretinere si reparatii pentru tractoare si utilaje agricole

-diagnoza/reparatii in garantie si post garantie

BENEFICII:

-pregatire tehnica specializata

-salariu fix + bonus

-echipament de lucru + atelier mobil complet utilat

-telefon

-masina

CONTACT:

Asteptam CV-ul DVS. la:

 office@topzon.ro

Nelu Stamate@topzon.ro; 0748.151.352

Despre companie

Topzon este de 10 ani dealear autorizat al tractoarelor Zetor si are in catalogul sau o gama larga de utilaje agricole de top, precum: pluguri, combinatoare, grape cu discuri, scarificatoare, dezmiristitoare, freze, prasitoare, semanatori, masini de plantat, masini pentru fertilizare chimica si organica, masini pentru protectia plantelor, masini pentru recoltare fan, cartofi si ceapa, remorci agricole, remorci tandem, pentru baloti si tehnologice, cisterne, hale pentru cereale, sonde de temperatura si prelevare probe, sisteme de aerare cereale, selectoare, masini de tratat, silozuri, FNC, tavalugi combinati pentru pajisti si cositori.