Medic veterinar , asistent sau tehnician in Bucureşti Sectorul 6

Farmacia veterinara Zuzi Vet situata în București, zona Lujerului angajează medic veterinar sau tehnician veterinar cu experienta sau un minim de experienta si cu seriozitate si dorinta de a invata lucruri noi.

Cautam o persoana sociabila, convingatoare, organizata si iubitoare de animale.

Oferim seriozitate, program de munca flexibil și salariu atractiv.

Descrierea jobului Responsabilitati :

- indrumarea clientului pentru ce are nevoie

- comenzi la furnizori cand se observa ca lipsesc anumite produse

- servirea clientilor

Beneficii:

- salariu fix sau salariu + comision din vanzari

- program flexibil

- pauza de masa este inclusa in program

Suntem o farmacie veterinara cu personal tanar aparuta in urma cu 3 ani. Venim in ajutorul patrupedelor cu hrana de dieta si medicamente.