Montator Sprinkler in Străinătate

Larex are mai mult de 15 ani de experiență în trimiterea și detașarea lucrătorilor europeni și este cea mai mare companie din Olanda în sectoarele de Inginerie, Construcții, Metal și Zugravi.

Descrierea postului

Ca montator sisteme contra incediu puteți avea de a face cu instalații noi sau vechi; montarea sau demontarea sistemelor, întreținerea și testarea minoră a instalațiilor.

Larex oferă

Un salariu între 490€-510€ net / 40 ore, plătit săptămânal
0,19ct / km pentru cei care au mașina proprie
Singur în camera și internet gratuit
Asigurare obligatorie de sănătate
Scule și îmbrăcăminte de lucru necesare gratuit
Persoană de contact Larex in limba romana
Proiecte pe termen lung
Condiții de lucru conform contractului colectiv de muncă NBBU
Departament back office pentru toti candidatii, inclusiv ( BSN, VCA)
Pentru recomandarea unei persoana noi, Larex oferă un bonus atractiv de 750€ brut

Cerințele postului

Aveți cel puțin 3 ani experiență în domeniul menționat mai sus
Citiți și aplicați independent desenul tehnic in practică
Mașină proprie este considerat un plus
Permis categoria B
Vorbitor de limba Engleză sau Germană

Despre companie