Montatori punti de teak pentru yachturi - Olanda in Străinătate

Angajăm Montatori punti de teak. Se lucrează în șantiere navale din Olanda, pe bărci/ yachturi de diferite dimensiuni. Dacă aveți experiență în domeniul nautic și vă pasionează lucrul cu detalii fine, această poziție ar putea fi potrivită pentru dumneavoastră.

Responsabilități:
- Montarea și instalarea punților de teak pe yachturi, conform specificațiilor tehnice:  lipirea panourilor prin vid, fixarea plăcilor, lucrări de ajustare/ frezare/ șlefuire;
- Lucrul cu echipamente și unelte specifice pentru a asigura un rezultat de calitate;
- Tăierea și ajustarea prefabricatelor se face după plan tehnic.

Cerințe:
-  Experiență anterioară în montarea puntelor de teak sau în domeniul nautic;
-  Abilități excelente de lucru manual și atenție la detalii;
-  Capacitatea de a lucra eficient atât independent, cât și în echipă;
-  Cunoștințe de bază de limba engleză sau olandeză.

Condiții și beneficii:
- program de lucru full time;
- cazare asigurată gratuit;
- mașină de serviciu asigurată;
- contract pe termen lung;
- angajare cu contract românesc, detașare cu formularul A1;
- în România se plătesc taxele și contribuțiile la stat;
- asigurare medicală în România și în Olanda;
- nu se percepe nicio taxă de angajare.

Beneficiind de această oportunitate, veți lucra într-un mediu dinamic, alături de profesioniști din industria navală. Veți avea posibilitatea de a vă dezvolta abilitățile tehnice și de a contribui la crearea unor yachturi de lux.

Informații suplimentare telefon/ WhatsApp: 0734 458 410.

Despre companie

Companie de recrutare și selecție de personal pentru clienți din România și străinătate. Locuri de muncă stabile în diverse domenii de activitate. Care este meseria ta? Noi ne ocupăm de restul.