Motostivuitorist - Cluj-Napoca in Cluj Napoca

Candidatul ideal

Cerinte:

  • Studii medii tehnice;
  • Experienta de lucru pe stivuitor minim 1 an;
  • Atestat ISCIR;
  • Indemanare si spirit practice;
  • Acuitate vizuala si auditiva conform legii;
  • Abilitati numerice;
  • Corectitudine si seriozitate;
  • Bune abilitati de comunicare si de lucru in echipa, spirit de initiativa si abilitati de invatare;
  • Capacitate de adaptare rapida la solicitarile specifice postului;
  • Disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Realizeaza activitatile de incarcare/descarcare, manipulare, depozitare a berii si ambalajelor in conditii bune cu ajutorul instrumentelor tehnice de scanat cod de bare
  • Opereaza in sistem cu ajutorul instrumentelor tehnice de scanat toate miscarile de stocuri efectuate in timpul schimbului
  • Comunica in timp real catre Supervizorul de schimb toate situatiile neconforme cu procedurile si instructiunile de lucru
  • Asigura in permanenta buna functionare a echipamentelor
  • Respecta prevederile legislatiei din domeniul securitatii si sanatatii in munca si masurile de aplicare a acestora.
  • PACHET OFERIT:

  • contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
  • servicii medicale suplimentare, asigurare medicala, de viata si invaliditate;
  • salariu motivant și majorări salariale periodice în funcție de dperformanță și competențe;
  • bonus de performanță după prima lună de angajare;
  • primă de vacanță, primă de Paști și primă de Crăciun;
  • ore suplimentare plătite dublu;
  • ore de noapte plătite cu spor de 25%;
  • spor de tura continua de 17% aplicat la total venit brut realizat lunar;
  • tichete de masă în valoare de 15 lei/zi lucrată;
  • tichete cadou de Paști, 15 august și Crăciun;
  • bonusuri pentru evenimente în familie;
  • cotă de bere lunară.