Nutritionist / Dietetician -Bucuresti in Bucuresti

Candidatul ideal

Daca iti doresti sa faci parte din echipa Natur House , sa promovezi un stil de viata sanatos, sa ai parte de un loc de munca stabil, curat alaturi de o echipa de profesionisti venim in intampinarea ta cu disponibilitatea unui post de nutritionist / dietetician.

Suntem in cautarea unei persoane cu bune abilitati de comunicare, organizare, seriozitate si empatie. In urma acestor calitati candidatul ideal reuseste sa stabileasca cu pacientii nostri relatii bazate pe incredere si le ofera acestora confortul emotional de care au nevoie, o persoana dinamica, sociabila, responsabila si loiala, cu abilitati de vanzare,de comunicare, vocabular bogat / relationare.

  • Studii in domeniile: farmacie, medicina, asistent farmacie, asistent generalist, biochimie, industrie alimentara.
  • Cunostinte in nutritie / medicina / sport disponibila pentru munca in echipa. Orientare catre obiective. Sa dispuna de aptitudini organizatorice si de conducere evidentiate in activitatea practica;
  • Experienta in relatiile cu publicul, vanzari, constituie avantaj.
  • Studii de specialitate (absolvent în unul din domeniile : farmaceutic, medicină, bio-chimie, industrie alimentară)
  • Disponibilitate de lucru în echipă;
  • Atenție la detalii;
  • Excelente abilități de comunicare;
  • Atitudine pozitivă, pro-activă si orientată către pacient.

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faci ?

  • Alcătuiește regimul alimentar în funcție de anumiți indicatori;
  • Controlează, supraveghează și recomandă pacienților metode de pregătire a alimentelor permise în afecțiunile de care suferă;
  • Centralizează zilnic regimurile dietetice prescrise pacienților;
  • Păstrează o relație de comunicare eficientă medic-pacient;
  • Acordă asistență personală, asistență medicală și sprijin emoțional pacienților;
  • Participă la activități de training pentru dobândirea de cunoștințe noi în domeniu;
  • Asigură introducerea, transcrierea, înregistrarea, stocarea și menținerea informației în format electronic sau scris;
  • Contabilitate primară;
  • Activități administrative și logistice ce țin de organizarea și funcționarea centrului Natur House.
  • Beneficii:
  • Pregătire inițială și continuă;
  • Salariu: 2000-3000 lei + bonus în funcție de realizări;
  • Mediu de lucru placut și elegant.