Operator bobinator si sef schimb - 3 schimburi in Braşov

Cerințe operator bobinator:

Studii medii /școala profesională absolvite;
1 an experiența constituie avantaj;
Disponibilitate de a lucra în 3 schimburi;
Cunoștințe tehnice constituie avantaj;
Persoană serioasă, adaptabilă și care lucrează cu acuratețe.

Responsabilități operator bobinator:

Operează mașinile specifice din departamentul finisare pe baza comenzilor de producție;
Preia materialul din zonele alocate;
Verifică, reglează și setează parametrii de lucru aferenți mașinilor;
Se preocupă de întreținerea mașinilor pe parcursul procesului de lucru.

Cerințe șef schimb vopsitorie:

Minim 2 ani experiență pe un post similar;
Experiență în conducerea unei echipe minim 2 ani;
Minim școala profesională;
Cunoștințe minime de operare calculator;
Cunoștințe de SAP;
Disponibilitate pentru program în 3 schimburi.

Responsabilități șef schimb:

Organizarea și supervizarea activității și personalului din departamentul de producție conform obiectivelor de producție stabilite, a colaborării cu atelierul de reparații și întreținere, cu depozitul de materiale;
Cunoaște, respectă și aplică întocmai toate instrucțiunile și regulile de lucru;
Este responsabil pentru calitatea produselor în aria sa de activitate;
Respectarea planificării de producție și elaborarea programelor de modernizare tehnologică;
Oferirea de consultanță și consiliere tehnică;
Urmărirea îndeplinirii indicatorilor de performanță din cadrul departamentului.

Beneficii:

Transport asigurat la locul de muncă din Brasov, Întorsura Buzăului, Sita Buzăului, Barcani, Prejmer, Dobârlău, Teliu, Podu Olt, Lunca Câlnicului, Sânpetru, Bod Colonie, Ariușd;
Prime de sărbători și tichete de masă;
Spor de noapte 25%;
Spor ore suplimentare 200%;
Bonus în funcție de performanță;
Card de servicii medicale.

Despre companie

Companie de recrutare și selecție de personal pentru clienți din România și străinătate. Locuri de muncă stabile în diverse domenii de activitate. Care este meseria ta? Noi ne ocupăm de restul.