Operator facturare Argus S.A in Constanţa

Candidatul ideal :

-Preferabil Studii superioare Nivel experienta 1-3 ani , de preferat in productie sau vanzari

-Cunostinte foarte bune de operare suita Microsoft Office

=Persoana foarte ordonata si organizata

-Bune abilitati de comunicare

-Spirit de echipa

Responsabilitati;

-Intocmirea avizelor conform comenzilor

-Intocmirea facturilor conform avizelor

-Arhivare documente (avize, facturi, comenzi, alte documente)

-Ofera suport in realizarea activitatilor din cadrul departamentului de facturare Intocmeste diverse situatii in Excel, legate de comenzi

Ce oferim:

-Salariu fix Tichete de masa

-Asigurare medicala complexa

-Noi provocari in fiecare zi, tinand monotonia la distanta :)

-Transparenta si autencitate

-Un mediu de lucru placut, stabil si sigur, orientat spre performanta

-Mentorat - colegi care te vor sustine in perioada de integrare si pe tot parcursul colaborarii

Prin aplicarea ta la acest job esti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind Protectia Persoanelor Fizice in ceea ce priveste Prelucrarea Datelor cu Caracter Personal. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Despre companie

Argus este unul dintre cei mai importanti producatori de ulei de floarea soarelui din Romania, infiintat in 1943. Valorificand traditia de peste 70 ani, MISIUNEA noastra este de a desavarsi arta de a produce un ulei romanesc de calitate pe care sa-l oferim pe masa tuturor romanilor.