Operator masini in Belgia

Recrutăm Operatori mașini pentru o companie din Belgia ce produce cafea (cafea boabe, măcinată, la plic și capsule).

️Locație: Puurs-Sint-Amands, Begia

Cerințe:

· experiență anterioară în domeniu;

· cunoașterea limbii engleze,olandeze sau franceze la nivel mediu;

· experiența în industria alimentară reprezintă un avantaj;

· disponibilitatea de a lucra în două schimburi;

· persoană serioasă, adaptabilă și care lucrează cu acuratețe;

· permis cat. B și mașină personală.

Atribuțiile job-ului:

· operarea și monitorizarea mașinilor desemnate pe linia de producție;

· control și monitorizarea datelor de producție pe listele de verificare;

· întocmirea comenzilor pentru executare în conformitate cu planul liniar;

· monitorizarea siguranței calității și siguranței alimentelor;

· efectuarea de încercări independente de a rezolva mesajele de eroare de pe mașină;

· raportarea problemelor mai grave către liderul echipei.

Beneficii:

· salariu de început 10,7 Euro net/oră sau 1726 Euro net/lună;

· salariu după training intern, în funcție de dificultatea mașinii - între 11 și 11,7 Euro net/oră; sau 1768-1880 Euro net/lună;

· program de lucru full time, în două schimburi;

· cazare asigurată 55 Euro/ săptămână în cameră dublă;

· tichete de masă de 8 Euro/zi;

· sporuri de ore suplimentare - 1-1.10 Eur/oră;

· sporuri de weekend 175%;

· bonus de sfârșit de an - 8,33% din salariul anual brut;

· bonus de vacanță în cuantum de 15,38% din salariul anual brut;

· decontare transport cazare-serviciu;

· decontarea drumului România-Belgia după 4 săptămâni lucrate;

· asistență în găsirea cazării;

· contract belgian;

· nu se percepe nicio taxă de angajare.

Informații la telefon/ WhatsApp: 0722 455 583 / 0734 458 410.

Despre companie

Companie de recrutare și selecție de personal pentru clienți din România și străinătate. Locuri de muncă stabile în diverse domenii de activitate. Care este meseria ta? Noi ne ocupăm de restul.