Operator productie in Sibiu

Ihre Aufgaben

Regleaza si opereaza masini semi-automate si automate.

Pregateste pentru asamblare si ambalare elemente prelucrate (colectare, curatare si conservare).

Executa masuratori ale reperelor realizate, conform specificatiilor de proces.

Ihr Profil

Cautam colegi noi capabili sa regleze si opereze masini semi-automate si automate in vederea obtinerii componentelor conform tehnologiei si standardelor de calitate pentru urmatoarele departamente:

Preasamblare Componente - absolvent studii medii;

Sudura - necesar calificare de sudor;

CNCuri - necesar calificare;

Calitate - necesar experienta de controlor.

Ihre Vorteile bei uns

Pachet salarial atractiv;

Tichete de masa (15 lei/zi);

Prima de Pasti, Craciun, Prima de vacanta, prima de 4 schimburi;

Bonus pentru recomandare;

Abonament medical clinica privata;

Transport asigurat pe rute prestabilite, decontare abonament;

Posibilitatea de a activa intr o firma multinationala cu nivel profesional si oportunitati de dezvoltare profesionala.