Operator Productie- Fabrica dulciuri in Ilfov

Candidatul ideal

  • Seriozitate, dorinta de munca, responsabil.
  • Experienta nu este obligatorie, da cunostintele de lucru pe linie de productie sau depozite constitue avantaj.
  • Disponibilitate pentru lucrul in schimburi

Descrierea jobului

Cu ce te vei ocupa?

  • ​Dozarea materiei prime in utilajele de productie
  • Supravegherea utilajelor de productie
  • Distribuirea pachetelor pe locatiile destinate
  • Pregateste comenzile pentru livrare
  • Incarcare - descarcare - ambalare
  • Beneficii :

  • Salariu net: 2050 RON
  • Tichete de masa: 300 RON (15 RON / tichet);
  • Transport asigurat din Bucuresti: Obor/ Aurel Vlaicu si din Crevedia, Mogosoaia, Buftea, Dridu
  • Spor ore de noapte: 25%
  • Spor ore suplimentare: 75 %
  • Oportunitatea de a te dezvolta si de a activa intr-o companie de prestigiu
  • Posibilitate de calificare la locul de munca
  • Punct de lucru: Tunari (Sos. Centura)