Operator Productie/Operator Atelier in Bucuresti

Candidatul ideal

  • Absolvent de studii medii, bacalaureat sau scoala profesionala tehnica;
  • Atentie la detalii;
  • Cunostinte tehnice;
  • Abilitati dе lucru in echipa;
  • Seriozitate;

Descrierea jobului

Principale responsabilitati:

  • Transportarea uneltelor la utilajele de productie;
  • Mentenanta curativa si preventiva a uneltelor de productie (stante, clisee, cerneala);
  • Asigurarea suportului tehnic colegilor din productie, pentru folosirea in conditii optime a uneltelor de productie;
  • Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv (include tichete de masă, primă lunară de performanță, abonament de servicii medicale private, plata orelor suplimentare, primă de Paște/Crăciun/vacanță, majorari anuale ale salariului etc.);
  • Transport asigurat la/de la Popești-Leordeni (pentru angajații din București, Glina, Popești-Leordeni). Decontarea transportului pentru angajații din alte localități limitrofe;
  • Posibilități de promovare;
  • Condiții de muncă moderne și mediu de lucru plăcut, într-o fabrică nouă!