Operator productie publicitara / personalizare tricouri. in Bucureşti Sectorul 1

Candidatul ideal:

- cunostinte medii: Microsoft Word, Excel, Corel Draw, Abobe Photoshop;
- experienta medie in lucrul cu programe de facturare: Saga, SmartBill;
- reprezinta un avantaj experienta de lucru cu imprimante pentru textile DTG, cutter-plottere, prese termice pt. tricouri, cani si sepci;
- reprezinta un avantaj experianta de lucru in domeniul productiei publicitare;

Descrierea jobului:

Responsabilitati:

- procesarea pe calculator a comenzilor primite online si in magazin;
- verificarea disponibilitatii produselor dintr-o comanda;
- realizarea imprimarii produselor cu grafica aleasa de client: tricouri, cani, sepci, cadouri;
- ambalarea produselor si pregatirea acestora pt. livrare prin curier sau posta;

Beneficii :

- loc de munca stabil, fara stres si presiune asupra dvs;
- frigider, cuptor cu microunde, dozator de apa;
- locatie usor accesibila cu mijloacele de transport, locatia se afla vizavi de statia de metrou Jiului;
- bonusuri in functie de performante si nivelul de implicare;
- program L-V 09:00-18:00
- salariul se discuta in urma interviului;

Descrierea companiei:

Compania are mai multe domenii de activitate, printre care si productia publicitara, domeniu ce se aplica acestui job. Producem diverse articole (tricouri, cani, sepci, cadouri personalizate) cu ajutorul echipamentelor specifice ( imprimante DTG, plottere, prese termice ). Produsele sunt comercializate prin intermediul unui magazin online.