Personal vanzare produse fitofarmacie in Bucuresti

Descrierea postului

Societate comerciala angajeaza personal specializat in vederea comercializarii produselor fitosanitare la punctul de lucru situat in Bucuresti, sectorul 3 (langa Cora Panteliomon).

Cerinte

Cerinte obligatorii:
- studii in domeniul agricol (absolvent cu studii medii sau superioare de biochimie, silvicultura, agronomie, horticultura, protectia plantelor).
- cunoasterea notiunilor de baza in agricultura / horticultura.
- cunostinte Microsoft, Word, Excel, etc.
- atestatul pentru comercializarea produselor ppp prezinta un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu + comision vanzari;
- stabilitate financiara asigurata prin plata integrala a salariului si in afara perioadelor de campanie;
- training.