Pickeri / lucratori depozit Micul-Fermier in Ilfov

Compania Golden Fish, cunoscuta prin brandul “Micul Fermier”, a devenit o referinta pe piata sculelor si uneltelor pentru ferme si microferme, datorita corectitudinii cu care isi trateaza partenerii si clientii si a grijii pe care le-o poarta angajatilor sai.

Ne gasesti in Ștefăneștii de Jos, Șoseaua de Centură nr.6, judetul Ilfov.

Responsabilitati:

  • Participarea la operațiuni de recepție a mărfii;
  • Manipularea și așezarea produselor în spațiile special destinate, în funcție de sortimente;
  • Asigurarea depozitării mărfurilor în condiții de siguranță;
  • Selectarea și ambalarea mărfurilor conform comenzilor;
  • Participarea la încărcarea / descărcarea mărfurilor în / din autovehiculele de livrare;
  • Participarea la operațiuni de inventariere a mărfii;
  • Menținerea și asigurarea curățeniei în depozit.

Cerinte:

  • Minim 10 clase finalizate;
  • Cel putin 1 an experienta pe un post similar;
  • Atentie la detalii;
  • Abilitati matematice de baza;
  • Seriozitate, atitudine profesionala, lucru in echipa;
  • Calificarea de Stivuitorist constituie avantaj.

Oferta:

  • Salariu motivant;
  • Bonus lunar ;
  • Bonus anual;
  • Ore suplimentare platite cu spor de 100%;
  • Tichete de masa;
  • Abonament medical la o clinica privata;
  • Tichete cadou cu ocazia sarbatorilor;
  • Transport la si de la locul de munca.