Pictor de sticlă in Sãcele

Oferim: salariu între 2400 și 3000 lei net, negociabil în funcție de experiență, pregătire, îndemânare și performanță;

                bonuri de masă;

                decontarea transportului;

                mediu de lucru plăcut;

Cerințe: absolvent de studii superioare sau medii de specialitate în domeniul picturii sau a artelor;

               dedicație pentru realizarea unei lucrări de calitate și seriozitate în respectarea termenelor stabilite;

               abilități de comunicare și lucru în echipă

               păstrarea curățeniei și ordinii la locul de muncă

Constituie avantaj:  cunoaștințele de Corel Draw și Adobe Photoshop

                                  cunoștințele de Mockup design

Atribuții: realizarea desenelor și picturilor pe sticlă după modele prestabilite;

                pregătirea propunerilor de compoziție și cromatică conform cererii  beneficiarilor, respectând tematica dată;

      crearea de modele noi, conform tendințelor;

Persoana interesată să prezintă un CV și un portofoliu de lucrări reprezentative

Despre companie

Suntem o societate comercială producătoare de uși, compartimentări interioare, cabine de duș. balustrade de sticlă, sticlă sablată și pictată și alte produse din sticlă. Dacă ești motivat să te dezvolți, să evoluezi și să înveți tehnici noi în compania cu expertiza cea mai ridicată în domeniul sablării și picturii sticlei realizată pe tâmplăria de interior și dacă ești o persoană orientată către rezultat te așteptăm în echipa noastră;