PPC Social Media in Bucuresti

Candidatul ideal

Bună, cunoscător de PPC și Social Media!

Dacă citești asta, înseamnă că la Connect Media avem un loc confortabil pentru tine!

Suntem o agenție de strategie vizuală și marketing digital. Lucrăm cu companii medii și mari și le oferim strategii pe termen lung, o planificare sănătoasă și vizibilitate 100% a ce trebuie să facă și a rezultatelor obținute.

Dacă ești interesat de noi, atunci citește mai jos.

Descrierea jobului

Cum ne-am dori să fii:

  • bine organizat și cu degete ermetice: nimic nu-ți scapă printre ele
  • pasionat de ce faci
  • dispus(ă) să înveți mereu ceva nou din domeniu
  • curajos în propuneri, creativ și deschis
  • autodidact: vei avea libertate absolută de creație și dezvoltare. Noi te vom ajuta cu toate detaliile necesare pentru ca tu să-ți faci treaba bine dar avem nevoie ca tu să fii stăpân(ă) pe skill-urile tale
  • Ce ne-am dori să faci:
  • să creezi strategii de campanii de PPC (Google AdWords și Facebook Ads)
  • să implementezi, să monitorizezi și să optimizezi campanii într-un anumit interval de timp și respectând bugetul aprobat
  • să îți asumi responsabilitate pentru propunerile tale și să respecți deadline-uri
  • să oferi rapoarte periodice cu progresul campaniilor aflate sub tutela ta
  • să cunoști cele mai relevante metode de targeting prin Google Ads și prin Facebook Ads
  • să ai minim un an experiență în domeniu
  • Cum se desfășoară procesul de recrutare:

    preambul: un test care ne va spune dacă suntem compatibili ca personalitate.
    probă practică: vrem să vedem cum ți se învârt rotițele – setare campanie de Google Ads și Facebook Ads

    Dacă îți place ce ai citit și vrei să lucrezi într-un mediu foarte prietenos și relaxat, atunci te așteptăm cu CV și portofoliu(dacă este cazul).