Preparation Operator in Bucuresti

RESPONSABILITĂȚI:Execută operațiuni de prelevare și cântărire a materiilor prime utilizate la fabricarea medicamentelor și la toate activitățile conexe, utilizând sisteme computerizate, cântare electronice, scanere și cititoare de coduri de bare, transpalete manuale și electrice;Pregătește soluțiile de curățare și dezinfectare și curăță și dezinfectează încăperile, echipamentele, ustensilele, recipientele, utilizate la cântărirea medicamentului, în conformitate cu normele de bună practică farmaceutică;Înregistrează operațiunile efectuate în documentația internă (cântărirea în dosarul de fabricație a seriei; efectuarea curățeniei în fișele de curățenie a încăperilor);Respectă procedurile, regulamentul de ordine interioară și instrucțiunile de lucru specifice.CANDIDATUL IDEAL:Experiența în domeniul de activitate - producție (medicamente/ industrie alimentară), recepție de mărfuri, comerț cu amănuntul - constituie un avantaj;Abilitatea de a lucra cu terminale electronice, scannere sau sisteme electronice de gestionare a datelor (SAP) - constituie un avantaj;Cunoștințe de bune practici farmaceutice;Capacitate de efort manual susținut, atenție la detalii, rapiditate de execuție, adaptabilitate și rezistență la stres;Capacitate de învățare rapidă, abilități tehnice și de calcul numeric, capacitate de analiză și sinteză a informațiilor;Studii - minim 8 ani, studii medii de specialitate (chimie, inginerie chimică) constituie un avantaj;Disponibilitate pentru un program de lucru flexibil.BENEFICII:Bonus de performanță;Bonus de fidelitate după primii doi ani în cadrul companiei;Tichete de masă;Tichete de vacanță;Abonament medical;Asigurare medicală;Asigurare de viață;Beneficii flexibile în limita unui buget prestabilit;Primă de Paște și Crăciun;Traininguri și cursuri de dezvoltare;Participarea la diverse evenimente ale companiei.