Preparator/ finisor mdf vopsit - atelier mobila in Bucuresti

SETTIMO angajeaza muncitori necalificati/ calificati pt. finisare MDF / lemn vopsit la atelierul de mobila Settimo din Bucuresti, Sector 2, zona Colentina.

Cerinte :

-punctualitate
-atentie la detalii
-capacitate de a invata repede
-seriozitate
-rapiditate

Descrierea postului :

-finisarea si pregatirea suprafetelor de vopsit
-montarea mobilierul
-executarea lucrarilor la termenul stabilit
-comunicare si colaborare in echipa
-mediu prietenos
-stabilitatea locului de munca
-salariu atractiv corelat cu experienta - negociabil

Despre companie

Fiecare spatiu are identitatea lui, iar imbinarea cu succes a produselor face ca acesta sa fie fermecator, evocand stilul pe care fiecare il doreste. Excelenta, viziunea si durabilitatea sunt calitati ce formeaza bazele fiecarei propuneri venite din partea companiei noastre. Serviciile oferite acoperă o serie de domenii: Amenajari interioare, space planning; Concept si proiectare de mobilier; Productia si distributia de mobilier – spatii de locuit, spatii de birouri, publice, mobilier urban, spatii de joaca, mobilier scolar, mobilier HORECA; Distributie de scaune, fotolii si canapele; Distributie de tapet; Distributie de corpuri de iluminat; Consiliere specializată a clientului – GRATUITA Transport şi instalare - GRATUITA Garanţie şi postgaranţie asigurata