Primitor distribuitor marfă in Craiova

Descrierea postului:Supravegherea descărcării ordonate a mărfiiVerificarea exactităţii documentelor de livrare şi intrare a mărfiicontrolul calităţii ambalajului, al etichetării şi al prospeţimii mărfii (termene de valabilitate)Verificarea diferenţelelor cantitative pe avizul de însoţire a mărfii cu semnătura şoferuluiÎnregistrarea diferenţelelor pe IM-Blanco (note de intrare recepţie neprelucrate) exprimate în unităţile de vânzare SelgrosPrelucrarea retururilor, indiferent de tipul lor şi circuitul intern de marfăConfirmarea recepţionării mărfii prin semnătură şi ştampilă de intrare marfăTransportul mărfii în Recepţia mărfii, respectiv la etichetareSchimbul de recipiente la transportPreluarea altor sarcini în raioane/magazin la solicitarea superiorilor ierarhici sau a directorului de magazinAsigurarea şi menţinerea ordinii, curăţeniei şi siguranţei în recepţia mărfii Cerinte: Studii medii;Abilități de comunicare;Orientare catre client;Experienta in domeniul comercial reprezinta avantaj. Oferta Salariu atractivTichete de masa;Spor de sâmbătă;Beneficii*: Crăciun, Paște, vacanță, asigurare privată voluntară de sănătate;Sistem informatic performant si logistica moderna;Oportunitatea unei cariere intr-un concern international. *acordarea beneficiilor este condiționată de îndeplinirea unor perioade de vechime în cadrul companiei conf. CCM la nivel de unitate