Proiect Manager (Ing executie), Inginer instalatii electrice, Electrician, Tehnician Sist.de securitate in Cluj Napoca

Candidatul ideal

- electrician calificat sau necalificat , cu sau fara experienta in domeniu
- isi insuseste precis sarcinile de serviciu pe care le are de indeplinit;
- apt de munca la inaltime si in conditii de santier
- meticulos, ordonat, atent la detalii;
- abilitati de comunicare;
- persoana energica, gandire pozitiva, caracterizata de amabilitate si eficienta

Descrierea jobului

Descrierea jobului - PROIECT MANAGER, INGINER instalatii electrice
- Organizeaza si coordoneaza procurarea de bunuri si servicii in cadrul proiectului;
- Participa la diferite sedinte si la toate evenimentele proiectului, asigurand pregatirea adecvata a acestora
- Raspunde de intocmirea documentatiei ceruta prin Caietul de sarcini si specificatiile tehnice
- Asigura executarea la timp a activitatilor
- Participă la realizarea planului de calitate al proiectului;

Descrierea jobului - TEHNICIAN SISTEME DE SECURITATE
- Acest job implica instalarea de sisteme de detectie incendiu, telecomunicatii, telemedicina, Retele structurate, sisteme IT si efectuarea de diferite lucrari specifice;
- Se vor efectua activitati de instalare, depanare, configurare, testare, diagnosticare si reparare pentru echipamentele si sistemele clientilor.
- Punerea in functiune, instalarea si programarea sistemelor si a echipamentelor noi in termenele contractuale stabilite.
- Asimilare de cunostinte referitoare la echipamentele noi aparute, invatarea si punerea in aplicare a acestor cunostinte in activitatea curenta.
- Intocmire de rapoarte de service si rapoarte conform procedurilor de service ISO.

Descrierea jobului - ELECTRICIAN IN CONSTRUCTII
- executie lucrari de instalatii electrice de joasa tensiune
- efectuează lucrul în condiţii de securitate, în conformitate cu politica societăţii, legislaţia şi normele de tehnica securităţii muncii specifice locului de muncă;
- verifica lipsa tensiunii si legarea instalatiei sau a partii de instalatie
- executa verificari si puneri in functiune a instalatiilor electrice de joasa tensiune;
- executa probe si verificari de conductoare si cabluri electrice;
- analizeaza si remedieaza disfunctionalitatile tehnice si defectiunile;

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv, tichete de masa;
- Plata orelor suplimentare;
- Bonusuri in functie de performanta;
- Premii cu ocazia sarbatorilor si ocazilor speciale;
- Munca intr-o echipa profesionista.

Procesul de recrutare va consta intr-un interviu.