Recrutam Electrician de intretinere si reparatii, program 2 schimburi - Brasov in Braşov

Cerințe:

• Studii medii profil tehnic;
• Calificare electrician;
• Desen tehnic;
• Minim 3 ani experință în întreținere și reparații utilaje;
• Disponibilitate pentru 2 schimburi;

Responsabilitati:

• Verificarea, diagnosticarea, repararea, executarea, modificarea și întreținerea mașinilor si utilajelor din zona de producție;
• Efectuarea reviziilor periodice;
• Remedierea defecțiunilor;
• Instalarea și punerea în funcțiune a mașinilor și utilajelor;

Beneficii:

• Prime și tichete de masă;
• Spor ore suplimentare 200%;
• Transport asigurat din Brașov, Cristian, Râșnov, Zărnești, Codlea, Ghimbav.

Contact:

Mitca Andreea - 0726118199
andreea@interjobs.ro

Despre companie

Companie de recrutare și selecție de personal pentru clienți din România și străinătate. Locuri de muncă stabile în diverse domenii de activitate. Care este meseria ta? Noi ne ocupăm de restul.