REFERENT RESURSE UMANE in Sibiu

CANDIDATUL IDEAL:

Capacitate de autoorganizare si punctualitate;
Bune abilitati de exprimare orala si scrisa;
Gandire practica;
Atentie la detalii;
Sociabilitate ridicata;
Discernamant si capacitate de a rezolva problemele;
Cunostinte de limba engleza;
Conustinte de limba spaniola reprezinta avantaj;
Cunostinte operare REVISAL;
Cunostinte de legislatia muncii si salarizare;
Studii superioare;
Curs Inspector (Referent) Resurse Umane reprezinta avantaj.

RESPONSABILITATI:

Colectarea si centralizarea informațiilor justificative pentru calculul salarial;
Centralizarea pontajelor;
Operarea in Revisal a modificarilor care apar in structura de personal a organizatiei;
Intocmirea situatiilor solicitate de INS.
Realizarea dosarului de personal, a fiselor de post si a actelor aditionale;
Actualizarea fisierelor aferente departamentului de Resurse Umane;
Asigura interpretarea si aplicarea corecta a politicilor de personal.

BENEFICII:

Salariu motivant;
Tichete de masa;
Transport;
Al 13-lea salariu;
Dezvoltare in cariera.

Despre companie

temPERSO este o companie specializata in servicii de resurse umane, oferind servicii de consultanta HR si recrutare. Mai exact, este un agent de munca temporara. Selectam personal calificat pentru clientii care au nevoie de forța de muncă in orice domeniu de activitate.