REPREZENTANT VANZARI in Hunedoara

Candidatul ideal

  • Negociere;
  • Comunicare si diplomatie;
  • Sociabilitate;
  • Flexibilitate;
  • Organizare si planificare;
  • Rezistenta la stres;
  • Asertivitate;
  • Minte analitica;
  • Orientat spre rezultat;
  • Cunostinte de operare a programelor Microsoft Office;
  • Intocmirea si verificarea documentelor de contabilitate primara - factura, NIR, bonuri fiscale, monetare, evidenta a stocului ( gestionarea si alimentarea stocului );
  • Rigurozitate in respectarea cu acuratete a termenelor limita si a sarcinilor transmise;
  • Experienta in domeniul vanzarilor;
  • Initiativa si orientare spre atingerea obiectivelor.
  • Descrierea jobului

  • Identificarea si contactarea clientilor potentiali in vederea emiterii ofertei, negocierii, incheierii si executarii contractelor comerciale;
  • Coordonarea activitatii zilnice prin respectarea routing-ului si a rapoartelor catre superiorul ierarhic;
  • Stabileste detaliile operationale: preturi, contract, termene de plata, servicii;
  • Stabilirea si urmarirea realizarillor obiectivelor de vanzari si incasari, conform planului de vanzare si incasare;
  • Cresterea volumului vanzarilor prin adoptarea unei atitudini profesioniste orientate catre client;
  • Intretinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii deja existenti ai companiei;
  • Raspunderea in transmiterea corecta, completa si in timp, a informatiilor si a documentelor catre client.

  • BENEFICII:
  • Mediu profesionist de lucru & prielnic pentru dezvoltare profesionala;
  • Colectiv tanar;
  • Pachet salarial competitiv.
  • Contact