Reprezentant Vanzari Scule si Unelte Constructii in Deva

Descrierea postului

Reprezentant vanzari directe scule si unelte Kubala Tools Romania

Cerinte

- Abilitati de comunicare, negociere, organizare, planificare si convingere;
- Persoana sociabila, dinamica, cu o gandire constructiva orientata spre rezultate;
- Atitudine de vanzator, orientat spre clienti;
- Identifica usor si intelege nevoile si dorintele clientilor;
- Cunostinte de operare pe calculator: Microsoft Office, Internet;
- Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Studii medii absolvite;
- Experienta in vanzarea sculelor de mana sau produse similar, cunoasterea clientilor si specificul pietei din Romania;
- Disponibilitate deplasari pe tritoriul Romaniei
- Permis de conducere categoria B
- Prezenta agreabila
- Experienta in vanzari

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Pachet salarial complet format din: Salar fix + comision
- Loc de munca stabil si interactiv
- Implicarea in proiectele noastre organizationale
- Telefon + masina