Responsabil Unitate / Sef tura - Simigeria LUCA in Bucuresti

Candidatul ideal

  • Experienta anterioara (alimentatie publica/vanzari)
  • Experienta anterioara in coordonarea unei echipe
  • Studii medii finalizate
  • Excelente abilitati de comunicare, organizare, coordonare
  • Orientare catre rezultate, atitudine proactiva, flexibilitate
  • Responsabilitate si corectitudine
  • Dorinta de a invata si a se dezvolta profesional
  • Capacitatea de a se adapta unui nou mediu de lucru

Descrierea jobului

Care sunt responsabilitatile tale:​

  • Vei atribui sarcini si vei organiza activitatile angajatilor din cadrul punctului de lucru
  • Te vei implica in mod direct in activitatea punctului de lucru
  • Vei acorda suportul echipei in indeplinirea sarcinilor
  • Vei respecta termenele limita pentru raportari, comenzi furnizori, etc
  • Vei receptiona materiile prime si vei fi raspunzator pentru stocul punctului de lucru
  • Te vei asigura ca sunt respectate standardele de calitate si regulile interne de functionare ale punctului de lucru
  • Vei motiva echipa reprezentand cultura si valorile organizatiei

  • Care sunt beneficiile pe care ti le putem oferi:Posibilitate de promovare
  • Salariu motivant
  • Mediu de lucru dinamic
  • Interactiune directa cu toate departamentele companiei pentru solutionarea oricaror neclaritati sau deficiente