SALES ASSISTANT / ASISTENT VANZARI MARTES SPORT CALARASI in Cãlãraşi

Candidatul ideal

Te pasionează sportul?

Alătură-te celei mai bune echipe din toate timpurile!

Ești o persoană plină de entuziasm în căutarea unei experiențe valoroase?
Compania Martes Sport are peste 25 de ani de activitate, aproximativ 400 de magazine în Europa de Est-
Centrală și peste 3000 de angajați, un portofoliu extins de brand-uri și o rețea logistică extinsă.

Căutăm persoane cărora:

- Le place munca în echipă
- Le este ușor sa stabileasca contact cu clienții
- Angajarea atribuțiilor și responsabilităților încredințate nu reprezintă un impediment

Are you interested in Sport?

Join the best team ever!

Are you a person full of enthusiasm looking for a valuable experience?
Martes Sport company has 25years of activity, about 400 shops in East-Central Europe, and more than 3000 employees, extensive brand portfolio and expanded logistic network.

We’re looking for people who:

-like team work
-establish contacts easily
-engage in entrusted duties and responsibilities

Descrierea jobului

Sarcinile tale:

- Consiliere profesională clienți
- Serviciu de casa de marcat
- Grija pentru recepția,pregătirea și expunerea mărfurilor și aspectul magazinului

Oferim:

- pachet salarial competitiv
- Bonus de vânzare motivațional
- Acces la diverse programe de formare
- Mediu prietenos
- Posibilități de promovare în cadrul rețelei de magazine Martes Sport

Your tasks:

- professional customer service
- cash register service
- caring for the display and store’s appearance

We offer:

- Competitive salary package
- Motivational sales bonus
- Access to various training programs
- Friendly enviorement
- Promotion possibilities within the romanian shops network of Martes Sport