Secretara / asistent manager in Cluj Napoca

Responsabilitatile specifice postului:

• Indeplinirea activităților zilnice de secretariat;

• Preluarea şi transmiterea mesajelor telefonice si/sau email;

• Redactarea şi transmiterea documentelor (poştă, curierat, e-mail)

• Primirea vizitatorilor si asigurarea protocolului aferent;

• Arhivarea / scanarea diverselor documente;

• Raspunde de gestionarea diverselor probleme administrative legate de spatiul in care isi are sediul compania;

• Aptitudinea de a lucra cu documente, capacitatea de a gestiona informatii (culegere, clasificare, interpretare si transmitere a in formatiilor);

• Tine evidenta desfasurarii proiectelor in desfasurare si a sarcinilor;

• Răspunde la telefoane sau în lipsa persoanei căutate notează şi transmite mesajele în timp util

• Preluarea solicitărilor clienţilor noi, introducerea lor in sistem si intocmirea contractelor de colaborare cu acestia

• Asigură, comandă şi gestionează necesarul de birotică, produse protocol, produse de igienă

Cerințe:

- Experienta intr-o pozitie pozitie similara reprezinta un avantaj

- Cunoștințe de calculator (Word, Excel, Outlook, Explorer)

- Obligatoriu abilitati excelente de comunicare si relationare

- Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj

- Abilități de redactare în limba română și engleza

- Onestitate si seriozitate

- Atitudine proactiva si responsabila

- Persoana flexibila si adaptabila

- Persoana deschisa spre invatare si dezvoltare

- Abordare profesionala organizata, precisa si atenta la detalii

- Aspect plăcut

Candidatul ideal

- Persoana organizata, cu o buna capacitate dе planificare si coordonare

- Atentie distributiva si capacitate dе concentrare

- Foarte bune abilitati dе comunicare

- Capacitatea dе a realiza mai multe sarcini simultan

- Ambitie

- Punctualitate

- Perseverenta

- Seriozitate

- Meticulozitate, acuratete si atentie la detalii.

- Lucrul in echipa

- Orientarea spre rezultat

- Rezistenta la stres

- Implicare si spirit dе initiativa

Despre companie

Clasic Imobiliare este o agentie imobiliara din Cluj-Napoca care a luat nastere din ambitia de a demonstra ca serviciile imobiliare pot fi imbunatatite considerabil in aceasta perioada de tranzitie. Speram la maturizarea pietei imobiliare din Romania si suntem aici pentru a face ca acest lucru sa se intample. Oferim servicii imobiliare bazate pe promtitudine, transparenta, seriozitate si respect fata de parteneri.