Sef de echipa montaj mobilier in Constanţa

Descrierea postului:

- Executa operatiile prevazute in tehnologia de executie a lucrarii pe care o are de realizat.

- Face premontajul lucrarii conform documentatiei tehnice primite si anunta seful direct si departamentul CTC pentru vizualizare, asigurandu-se ca produsul este: conform cu designul; conform cu fisa de comanda; conform cu documentatia tehnica; functionabil si fiabil; calitativ.

- Asambleaza lucrarea finala respectand caracteristicile tehnice si procedurile de calitate, manipuland si asambland cu foarte mare atentie piesele componente ale lucrarii, lucrand ingrijit, pentru a nu produce neconformitati;

- Efectueaza montaje de produse/lucrari, in tara si strainatate; in locatiile clientilor

- Organizeaza activitatea de montaj astfel incat sa se incadreze in termenul stabilit, sa se incadreze in manopera si costurile de montaj stabilite, sa asigure calitatea montajului si a produselor conform documentatiei tehnice agreate;

Beneficii:

- Pachet salarial bazat pe experienta

- Lucru intr-o echipa tanara si dinamica;

- Bonuri de masa;

- Dezvoltarea carierei intr-o companie producatoare de produse realizate pt corporatii din Europa, Asia si Africa;

Nivel de studii:

Calificare profesionala

Aptitudini şi deprinderi necesare:

Abilitati de comunicare;Adaptat la lucrul in echipa;Rezistenta la stres si efort;Responsabilitate;AtentieDisponibilitate pentru deplasari in tara