Sef Laborant calitate FNC Lehliu in Lehliu Garã

Candidatul ideal

Cerinte:

- abilități de comunicare și lucru în echipă
- cunostinte PC (Word,Excel)
- nu necesita experienta in domeniu
- putere de concentrare, atenție la detalii
- flexibilitate și adaptabilitate si dorinta de invatare
- studii superioare/ medii
- reprezinta avantaj studiile in domeniu

Descrierea jobului

Responsabilitatile locului de munca:

- efectueaza analizele chimice la materiile prime vrac si materiile prime insacuite
- efectueaza analizele chimice la produsul finit vrac si produsul finit insacuit
- efectueaza analize micotoxicologice la materia prima si la produsul finit
- intocmeste buletine de analiza
- elibereaza declaratii de conformitate si buletine de analiza pentru fiecare mijloc de transport livrat
- efectueaza analize chimice (duritate, pH) la apa ce intra in cazanul de la centrala termica si inregistreaza aceste analize
- verifica intocmirea corecta a dispozitiilor de cantatire pentru aditivi si fisele de palet
- intocmeste registrul de lotizari produs finit si materii prime
- arhiveaza documentele ce atesta calitatea materiilor prime si a produsului finit
- pastreaza probele martor conform termenelor de valabilitate al produselor
- identifica si eticheteaza loturile de materii prime insacuite
- intocmeste graficul privind conditiile de depozitare a probelor de materi prime si produs finit.

Beneficii:

- salariu motivant
- bonus performanta
- bonuri de masa
- contract perioada nedeterminata