Sofer Livrator - Divizia Philip Morris in Otopeni

Responsabilitati principale :

• Respecta politica de vanzari a companiei in ceea ce priveste standardele si termenele de livrare;

• Incarca marfa si efectueaza vizite catre clienti in vederea livrarii produselor, in conformitate cu procedurile si procesele de lucru, teritoriul alocat, planificarea activitatii si cu obiectivele zilnice stabilite cu seful direct;

• Respecta recomandarile agentului de vanzare / Senior Salesman-ului / DC Administratorului in ceea ce priveste prioritatea vanzarilor;

• In cazul refuzului de marfa urmeaza actiunile prevazute in procedura corespunzatoare; Informeaza superiorul direct in privinta problemelor aparute in livrarea marfii sau colectarea creditelor din piata. Pozitia este disponibila pentru o perioada determinata de 6 luni.

Candidatul ideal

• Abilitati de comunicare, capabil de lucru eficient cu altii;

• Carnet de conducere fara probleme (cat. B), minim 1 an vechime;

• Fara antecedente penale, onest;

• Minim scoala profesionala finalizata;

• Abilitati aritmetice de baza;

• Cunoasterea normelor legale in materie de transporturi rutiere;

Asteptam CV-uri pe mynextjob.