SOFER PROTOCOL in Bucuresti

Candidatul ideal

- Punctual, serios, prezentabil, orientat catre nevoile clientului
- Vechime permis auto cat. B minim 5 ani
- Cunostinte de limba engleza la nivel conversational
-Cunostinte de limba italiana prezinta un avantaj
- Minime cunostinte tehnice auto

Descrierea jobului

Desfasoara transferuri in Bucuresti si interurban
Asista pasagerii la acomodarea in autoturism, preia bagajele acestora (responsabilitiati protocol)
Tine legatura cu secretariatul si completeaza formulare specifice activitatii
Mentine curatenia autoturismului
Expеriеnta profesionala in domеniu, minim 5 ani
Carnet dе conducerе cаtеgoria B
Studii medii absolvite
Disponibilitate pentru deplasari frecvente in afara localitatii

Beneficii:
- Pachet salarial motivant
- Forma de angajare este cu Contract Individual de munca