Sofer TIR Comunitate in Ploieşti

Candidatul ideal

Se lucreaza pe comunitate, in sistem CARGO. Ca sofer international veti efectua transport de marfa in toata Europa si veti fi responsabil pentru marfa, materiale, precum si livrarea lor in timp, catre clienti .

Descrierea jobului

Cerințe:

• permis de conducere CE
. un certificat de transport rutier de marfă
• un certificat de formare ADR
• cel puțin 1 an de experiență
• bune abilitati de comunicare si o atitudine flexibilă
. cunoașterea unei limbi străine (engleză și / sau germană)
. disponibilitate pentru un sistem de lucru in schimburi (6 săptămâni de lucru și 2 saptamani acasa)

Competențe-cheie necesare:

Cunoștințe profesionale, orientat spre rezultate, onorabil și dornic să învețe.
Se va oferi o poziție într-o companie care este puternic dezvoltata, într-un cadru internațional foarte dinamic. Noi oferim un program intensiv de instruire și un pachet salarial atractiv (incepand cu 2000 Euro). Costurile de transport și de planificare vor fi aranjate de către Jan de Rijk.

Sunteți în căutarea unui loc de muncă provocator într-un cadru dinamic? Răspunde rapid!

Stabileste motivele tale și trimite-le, împreună cu Curriculum Vitae, la: Jan de Rijk Logistics, în atenția Dnei Roxana Olteanu, Str.Grigore Ureche nr 14; et 2; Brasov.

E-mail: r.olteanu@janderijk.com

Pentru angajare este obligatorie prezenta candidatului la un interviu la unul din sediile noastre din Brasov sau Bucuresti !