Sofer tir comunitate Europa. in Piteşti

Candidatul ideal

Sarcini specifice si cerinte :

- Constituie un avantaj daca prezentati la angajare, in plus fata de cerintele obligatorii atestatul ADR

- Card pentru tahograf digital;

- Aviz medical si psihologic valabil

- Cazier judiciar si auto

- Disponibilitate de lucru in Europa de Vest pentru perioade de timp intre 6 - 9 -12 saptamani

Descrierea jobului

- Transportul de marfuri pe rute intracomunitare, cu autotractor + semiremorca 40 t (prelata)

- Respectarea si cunoasterea timpilor legali de lucru;

- Experienta in conducerea autovehiculelor articulate 40 t , in trafic international(minim 6 luni)

Oferim

- Veniturile lunare pentru un sofer sunt cuprinse intre 2.200 si 2.761 euro (salariu fix + diurna de deplasare + bonus).

- La echipaj veniturile lunare sunt intre 3.972 euro minim net si 4.561 eur /cabina (salariu fix + diurna de deplasare + bonus).

Te rugam trimite-ne CV-ul tau si te vom cotacta imediat telefonic si e-mail.

Despre companie

Agexim Spedition SRL Pitesti a fost infiintata in 2006 avand misiunea sa atraga si sa mentina parteneriate de durata, oferind cele mai bune servicii de transport si promovand o cultura a increderii.