Soferi categoria B si C in Sibiu

Responsabilitati:

- Livreaza/transporta marfa in timp util si in totalitate conform cerintelor;
- Participa la manevrarea bunurilor privind incarcarea si descarcarea marfii in/din masina;
- Este responsabil pentru integritatea marfii din momentul incarcarii pana la predarea catre client;
- Se asigura ca marfa livrata este in conformitate cu factura emisa si solicita semnaturile necesare din partea celui care primeste marfa, reprezentant al clientului;
- Raporteaza imediat dificultatile intampinate si abaterile din timpul activitatii.

Programul de munca se desfășoară de luni până vineri; doar in țară.

Pentru mai multe informații vă stăm la dispoziție!

Cerinte

- Permis conducere categoria B si C
- De preferabil cu experienta ( nu este obligatoriu).

Candidatul ideal:

- Abilitati foarte bune de organizare si atentie la detalii;
- Rezitenta la stres si capacitatea de a lucra intr-un ritm rapid de munca;
- Abilitati de comunicare si munca in echipa;

Se ofera:

- salariu motivant
- telefon de serviciu

Despre companie

Transporturi rutiere de mărfuri