Specialist Resurse Umane in Constanţa

Candidatul ideal

  • Studii superioare finalizate: profil economic;
  • Foarte bune cunostinte de legislatia muncii;
  • Cunostinte avansate de operare Microsoft Office (in special cunostinte de lucru cu MS Excel);
  • Persoană cu capacitate de analiza si sinteza, cu atitudine pozitiva, organizata, cu atentie la detalii, loiala, cu spirit de achipa si abilitati de lucru cu termenele limita;

Descrierea jobului

  • organizarea recrutării şi selecției personalului, astfel încât să fie ocupate la timp toate pozițiile libere din companie;
  • intocmirea şi gestionarea documentelor de evidenţă a personalului (Cim – uri, acte aditionale, decizii de incetare Cim, decizii de suspendare Cim, etc.);
  • intocmirea si eliberarea adeverintelor;
  • operarea modificarilor lunare in aplicatia de salarizare;
  • verificarea pontajelor si a calculului salarial;
  • Beneficii:

  • pachet salarial motivant;
  • mediu de lucru modern si profesionist;
  • tichete de masa;
  • vouchere de vacanta;
  • Va informam că, prin aplicarea pentru o pozitie in cadrul societatii Comvex SA, va vom colecta si folosi datele personale oferite in desfasurarea procesului de selectie si recrutare de personal.