Stivuitorist, Floresti- Prahova in Prahova

Stivuitorist, Floresti- Prahova

Responsabilitati:

Activitаti de manipulare, prеluаrе, transport si livrаre componеnte, subansamble, paleti, deseuri sаu materiale auxiliare, in incinta fabricii, cu echipamentеlе dе ridicare din dotare;

Activitati de consultare date in sistemul informatic;

Ce cautam:

• Studii medii sau profesionale;
• Autorizatie ISCIR si talon cu viza valabila pentru prestarea activitatii;
• Abilitati dе lucru cu stivuitorul;
• Apt pentru efort fizic;
• Abilitati dе a lucra cu cifrele si operatiile aritmetice;
• Cunostinte minime, dе operare PC;
• Experienta de lucru pe stivuitor, constituie avantaj;

Inca te mai gandesti? Noi te ajutam sa te hotarasti:

Ne asiguram ca ai un start bun în Michelin si te sprijinim inca de la angajare sa te integrezi, oferindu-ti o formare profesionala riguroasa;

E bine sa stii ca disponibilitatea de a lucra in schimburi se plateste avantajos;

Beneficiezi de o asigurare medicala foarte interesanta;

Costul mesei la cantina uzinei este subventionat partial, deci vei beneficia de un pret redus semnificativ;

Beneficiezi de tichete de masa in valoare de 20 de lei/zi pentru fiecare zi lucrata;

Te sustinem in evenimentele importante din viata ta, ajutandu-te financiar atat in momentele fericite (nastere copil, casatorie), cat si in momentele mai dificile;

Pentru ca ai nevoie si de odihna, oferim decontarea partială a cheltuielilor de vacanta;

Subventionarea partiala a abonamentului de transport (exista trasee pe rute prestabilite, din zona);

Diferite prime in functie de performanta, spor de vechime in munca si alte beneficii pe care te invitam sa le descoperi la interviu.