Stivuitorist, program in 3 schimburi - Brasov in Braşov

Angajăm Stivuitorist pentru o companie de productie din Brașov, cu program de lucru în 3 schimburi.

Daca ești pasionat de domeniul logisticii și deții abilități excelente de operare a stivuitorului, citește informațiile de mai jos și aplică dacă consideri că acest job este potrivit pentru tine.

Informații la tel. 0734 458 410 sau email recrutare@interjobs.ro.

Cerințe:

- Studii medii absolvite;

- Experiență anterioară de Stivuitorist;

- Autorizație ISCIR la zi;

- Abilități de comunicare și muncă în echipă;

- Capacitate de organizare și planificare;

- Persoană serioasă, atentă, care lucrează cu acuratețe.

Responsabilități:

- Asigură încărcarea și descărcarea mărfurilor în bune condiții, respectând normele de siguranță și integritatea materialelor;

- Asigură aranjarea și stivuirea corespunzătoare a mărfurilor, atât în depozit, cât și în mijlocul de transport din/ în care se încarcă;

- Alimentarea liniilor de producție/ prese automate/ semiautomate cu materialele necesare cerute de operatori;

- Manevrează mărfuri precum containere, baloți, cutii, paleți etc. (cu sau fără mărfuri);

- Verifică zilnic starea tehnică a stivuitorului și ;

Beneficii:

- Salariu 3000 lei net;

- Tichete de masă (30 lei/ zi lucrătoare);

- Transport asigurat la locul de muncă din Brașov - Codlea - Zărnești - Râșnov - Cristian - Ghimbav - Vulcan sau decontare transport RATBV de pe alte rute;

- Posibilitate decontare chirie pentru persoane care sunt la mai mult de 100 km. de Brașov;

- Al-13-lea salariu;

- Bonusuri de performanță;

- Traininguri și posibilități de dezvoltare în cadrul companiei.

Dacă ești o persoană responsabilă, atentă la detalii și îti place să lucrezi în echipă, te așteptăm să aplici pentru pozitia de stivuitorist. Fii parte dintr-o companie care apreciază și sustine performanța.

Despre companie

Companie de recrutare și selecție de personal pentru clienți din România și străinătate. Locuri de muncă stabile în diverse domenii de activitate. Care este meseria ta? Noi ne ocupăm de restul.