sudor in Piteşti

Executa lucrari de sudura electrica si CO2, confectii metalice conducte si componente mecanice,sudeaza Al si aliaje atat la punctul de lucru cat si la client.

Responsabilitati si sarcini:

-Primeste comanda de lucru si documentatia aferenta de la superiorul direct;

-Foloseste scule si dispozitive corespunzatoare locului de desfasurare a lucrarii;

-Executa lucrari de sudura in otel-inox si aliaje, in vederea repararii/confectionarii partilor metalice aferente instalatiilor tehnologice;

-Realizeaza lucrari de sudura in vederea repararii/confectionarii pentru diverse structuri metalice.

Descrierea companiei

Companie specializata in proiectare,executie si montaj sisteme industriale angajeaza SUDORI cu experienta.

*Doar candidatii eligibili vor fi contactati in vederea stabiliri unui interviu.