Team Leader Showroom Suceava in Bucuresti

Team Leader Showroom Suceava

Grow Faster. Sell Smarter.
Echipele de Retail joacă un rol esențial în construirea celui mai bun customer experience prin intermediul celor 15 showroom-uri în care principalul nostru scop este grija față de clienți. Alături de noi nu obții doar experiență. Câștigi determinare, agilitate și o deschidere către nou care te va propulsa spre idealul tău profesional.

Responsabilitati

  • Organizeaza si coordoneaza impreuna cu managerul de showroom activitatile desfasurate in magazin, in vederea indeplinirii obiectivelor;
  • Aplica politicile comerciale ale companiei si urmareste respectarea procedurilor de catre angajatii din magazine;
  • Stabileste programul de lucru si orarul turelor pentru acoperirea eficienta a programului;
  • Asigura training la locul de munca pentru personalul din showroom;
  • Impreuna cu managerul de showroom asigura resursele necesare bunei functionari a showroom-ului;
  • Raspunde de indeplinirea obiectivelor calitative si cantitative ale showroom-ului;
  • Asigura promovarea produselor avand suportul departamentului Product Management;
  • Urmareste, verifica si organizeaza activitatea subordonatilor din Showroom, astfel incat clientii sa beneficieze de o deservire in conditii optime.

Cerinte

  • Studii superioare finalizate
  • Experienta intr-o pozitie similara de minim 1 ani;
  • Limba engleza – nivel avansat;
  • Cunostinte de operare PC (MS Office);
  • Capacitate de organizare si prioritizare;
  • Orientare catre indeplinirea obiectivelor;
  • Abilitati de comunicare si relationare.

Beneficii

La eMAG, avansam rapid si ne place ceea ce facem. Daca esti pasionat de job-ul tau, fie ca oferi consultanta unui client sau scrii o linie de cod, si tintesti sus, atunci locul tau este in echipa noastra.

Stim ca beneficiile sunt importante, de aceea iti oferim o gama variata:

• Pachet salarial competitiv - salariu fix si bonusuri in functie de performanta;

• Abonament medical;

• Un buget lunar pe care il poti folosi pentru beneficii flexibile - tichete de masa, pachete turistice, cursuri de dezvoltare profesionala, pensie privata;

• Discount de angajat;

• Oferte negociate pentru tine (telecom, banking, food, sport si altele);

• Acces la un mediu de lucru prietenos si profesionist unde vei invata in fiecare zi si iti vei dezvolta cariera.