Tehnician case de marcat / Magazioner in Bucureşti Sectorul 3

Cerinte:

  • Studii medii
  • Persoana organizata, responsabila, meticuloasa
  • Rabdare, atentie la detalii
  • Bune abilitati de comunicare
  • Eficienta si seriozitate
  • Autorizatie ISCIR prezinta avantaj

Descrierea jobului:

  • Instalarea şi fiscalizarea echipamentelor fiscale cu respectarea legislaţiei în vigoare şi specificaţiile producătorului;
  • Intocmirea tuturor documentelor impuse de lege şi de procedura de lucru la vanzarea, instalarea şi fiscalizarea echipamentelor de marcat fiscale;
  • Respectarea specificaţiilor producătorului si procedurilor de lucru in setarea, formatarea si upgrade Firmware.
  • Receptionarea marfii
  • Manipulare, introducere la raft, descarcare marfa la raft, pregatirea comenzilor pentru livrare
  • Verificarea stocurile

Beneficii:

  • Un salariu atractiv corelat cu performanta
  • Bonusuri in functie de performanta
  • Colegi tineri, motivati si performanti
  • Dezvoltarea cunostintelor prin contributia in proiecte complexe