Tehnician ofertare hvac in Timiş

Cerinte:

- Cautam o persoana cu experienta in climatizare, frigotehnie sau instalatii electrice;

- Bune abilitati de comunicare si de conducere auto;

- Abilitatea de a calcula capacitati necesare sistemelor ofertate si de a le oferta potențialilor clienti;

- Cunoasterea limbilor engleze (necesar) si maghiare (avantaj).

Responsabilitati:

- Ofera consiliere tehnica (la sediul firmei si la sediul clientilor);

- Planifica specificul instalatiilor comandate de clienti;

- Preia solicitarile de echipamente frigorifice si de aer conditionat;

- Dimensioneaza și oferteaza echipamentele solicitate pentru proiecte;

- Ofera consiliere tehnica;

- Participa la cursurile de instruire puse la dispozitie de catre angajator.

Beneficii:

- Contract pe perioada nedeterminata;

- Salariu corespunzator, care se discuta la interviu;

- Formare profesionala, atat in Romania, cat si in strainatate;

- Bonuri de masa;

- Masina pentru deplasarile pe teren, telefon si calculator de serviciu.

Despre companie

Compania noastra DTN GROUP .COMMERCE (ex. DTN-RO Srl) a fost fondata in anul 2007, domeniul principal de activitate fiind comercializare de produse si componente pentru industria frigotehnicii si a climatizarii.